Konzultačná podpora vášho tímu

konzultacna-podpora-timu

Pri plánovaní komunikačných aktivít môžete konzultáciami so skúsenými odborníkmi zefektívniť ich konečný výsledok. Napríklad pri hľadaní alebo zvažovaní riešení vašej aktuálnej situácie, spojenej s riešeniami podpory predaja, budovania značky či s nejakou krízovou situáciou. Alebo ste sa rozhodli urobiť výberové konanie na vhodného dodávateľa služieb marketingovej komunikácie. A možno zvažujete, či vôbec urobiť nejaké aktivity. Alebo aj cítite, že chcete niečo urobiť, ale radi by ste poznali aj názor niekoho iného.

Usmernenia prameniace z dlhoročných skúseností vám dokážu pomôcť lepšie si uvedomiť a vnímať dôležité fakty a taktiež zvoliť optimálne postupy. Nezainteresované pohľady naviac často prinášajú nové podnety, inšpirácie a zároveň upozorňujú na dôležité momenty, ktoré sa objavia pri pohľade na tému zhora.

Konzultácia má byť investíciou. Má viesť k zefektívneniu krokov vašej marketingovej komunikácie.

Konzultácie prinášajú nové príležitosti

Klientov často prekvapujú pohľady a možnosti, ktoré im predkladáme. Núti ich to zamýšľať sa nad témami aj inak ako doteraz a to aj v záujme:

  • získania nových podnetov
  • zefektívnenia postupov
  • optimalizácie nákladov
  • získania nových zákazníkov
  • otvorenia nových trhov
  • nájdenia spoľahlivých dodávateľov
Aplikujeme operatívne alebo strategicky dlhodobejšie konzultácie pri riešeniach dôležitých komunikačných tém a rozhodnutí.
Ako vám môžeme pomôcť?

Napíšte nám nezáväzne, v čom sa chcete posunúť, čo aktuálne v marketingovej komunikácii riešite.

Po viacročných skúsenostiach s agentúrou sa dá vyzdvihnúť jej spoľahlivosť a opora pri príprave stratégií marketingovej komunikácie, ako aj schopnosť relevantne debatovať o marketingových krokoch. Vďačíme jej aj za doteraz najvyšší nárast predaja kotlov po reklamnej kampani (+375 %).

Peter Wolf
MSK Country Manager, Vaillant Group

Predbežný záujem o konzultáciu